Het team
van TBW
-

tbw-icon-kontakt-adresse

Training Base Weeze

Training Base Weeze GmbH & Co. KG
Flughafenring 16, 47652 Weeze

tbw-icon-kontakt-telefon

+ 49 2837 665 630

U kunt ons bereiken van maandag tot en met vrijdag van 8.00 tot 16.00 uur.

tbw-icon-kontakt-e-mail

INFO@TB-WEEZE.COM

Stuur ons gewoon een e-mail met uw verzoek.
Wij zullen zo spoedig mogelijk contact met u opnemen.

UW
CONTACTPERSONEN
-

Directie

Fabian Gramsch

Prokurist
fabian.gramsch@tb-weeze.com

M  + 49 162 699 59 58

Geert Jeuken

Prokurist | Head of Sales and Marketing
geert.jeuken@tb-weeze.com

Administratie

Sarah Bechtler

Kwaliteitsmanagement
sarah.bechtler@tb-weeze.com

T + 49 2837 667 126

Vanessa Schneider

Service Desk | Back Office
vanessa.schneider@tb-weeze.com

T + 49 2837 665 630

Karsten Ophardt

Persvoorlichter
Marketing | Puplieke relaties
karsten.ophardt@tb-weeze.com

T + 49 172 3463 653

SALES

+ 49 2837 667 124

Thomas Mock

ARFF-Academy | International
thomas.mock@tb-weeze.com

T + 49 2837 667 125

Christina Welmans

Geert Jeuken

Rob Groener

Law Enforcement | Military
rob.groener@tb-weeze.com

Rüdiger Schulz

Stephan Rüping

Marieke Groot

Nina Tilson

Peter H. Janssen

USAR | International
peter.janssen@tb-weeze.com

Techniek en opleiding

Mathias Ziessow

Technisch Leider
mathias.ziessow@tb-weeze.com

T + 49 2837 665 623

Anna Rambach

Training coordinate
anna.rambach@tb-weeze.com

T + 49 2837 667 122

Wilt u meer weten over onze opleidingsmogelijkheden of een vrijblijvende afspraak maken? Stuur ons uw individuele aanvraag, gemakkelijk via het onderstaande contactformulier. U krijgt zo snel mogelijk persoonlijke feedback van ons.

Voer a.u.b. uw naam in
Voer alstublieft een geldig telefoonnummer in.
Vul alstublieft een bericht in.

Door deze e-mail te verzenden, bevestigt u dat u het privacybeleid hebt gelezen.

Je moet de voorwaarden accepteren.

Stuur ons een E-mail

Wij werken graag met u samen om een trainingsprogramma te ontwikkelen dat bij u en uw trainingsdoelen past.

OVER ONS

De Training Base Weeze staat voor een multidisciplinaire opleidingscampus. Met een totale oppervlakte van meer dan 60 ha is het grootste Training en opleidingscentrum in zijn soort in Europa.

CONTACT

Training Base Weeze GmbH & Co. KG
Flughafenring 16, 47652 Weeze, Duitsland
T + 49 2837 665 630
F + 49 2837 665 631
E info@tb-weeze.com

VOLG ONS

© Copyright 2022 | All rights are reserved